Умови оплати та доставки боксів

Оплата

Ми приймаємо оплату за замовлені та доставлені подарунки тільки у відділеннях Нової пошти. Замовник оплачує товар та його доставку на вказану адресу.

Як здійснюється оплата:

при оформленні замовлення, ви вказуєте:

-          ПІБ замовника

-          Телефон замовника

-          Email  замовника

-          Спосіб доставки: на відділення Нової пошти або доставка кур’єрською службою Нової пошти за домашньою/робочою адресою замовника.

-          Адресу замовника: місто, № номер та адресу відділення Нової пошти.

Звертаємо увагу, що отримати товар, може тільки той замовник, чиї дані (ПІБ) були вказані під час оформлення замовлення при наданні підтверджуючих документів.  

Після оформлення замовлення подарунка та оформлення доставки подарунка, на вашу електронну поштову адресу ми надсилаємо  лист-підтвердження.

Слідкуйте за папками "Вхідні" та "Спам".

Під час  отримання  замовлення у відділенні Нової пошти, або за домашньою/робочою адресою ви підписуєте акт  прийом-передачу товару, що є підтвердженням факту перевірки посилки на відповідність замовленню, а також відсутністю претензій до компанії ManBox та компанії- перевізника.


Доставка

ManBox  доставляє подарунки через відділення  транспортної служби Нова пошта.

Це зручно, швидко та доступно.

Під час регістрації вашого замовлення ви вказуєте № та адресу відділення Нової пошти, де вам зручно забрати та оплатити свій подарунок. Якщо ви бажаєте отримати доставку кур’єрською службою Нової пошти безпосередньо на адресу вашої квартири або офісу, вкажіть адресу, на яку кур’єрська служба Нової пошти доставить ваш подарунок.

Доставка до відділення транспортної служби, або до квартири/офісу  покупця здійснюється за рахунок покупця, згідно з тарифами Нової пошти.

Кошик