Поширені запитання


Ми завжди раді особистому спілкуванню з нашими клієнтами, телефонуйте нам, якщо виникають запитання. Але перед дзвінком спробуйте найти відповідь тут:

Розмір та вага ящика?

Ми пакуємо наші подарунки в ящики:

Розмір М: Внутрішній  розмір 20х20х20 см

Розмір L:  Внутрішній  розмір 25х25х25 см

Вага ящика залежить від вибраного вами подарунка та іноді може сягати 5 кг.

Як міцно забитий ящик?

Повірте нам, міцно! Так міцно, що відкрити його може тільки чоловік, додавши зусиль  і тільки за допомогою лома.

Чи можна змінити наповнення ящика?

Можна. За попереднім узгодженням та вашим бажанням ми можемо додати до вибраного вами подарунка ще дещо: алкоголь, шоколад, тощо. Але новий додаток ви можете вибрати тільки з переліку подарункових позицій ManBox. Відповідно, змінюється вага та загальна вартість вашого подарунка.

Чи можна отримати відкритий ящик, щоб самостійно додати в нього ще щось?

Ні, на жаль це неможливо. Самостійно ви не зможете забити  та заклеїти ящик так міцно, щоб він відкривався тільки за допомогою лома. Тобто, ви ризикуєте не подарувати своєму чоловіку фірмові емоції ManBox:  здивування, напруження та задоволення!

Термін замовлення?

1-3 дні. Термін залежить від черги на виконання замовлень та наявності на складі деяких позицій. Ми отримуємо наші товари переважно з Європи, а це потребує деякого часу для доставки в Україну та митного оформлення.  В особливо-термінових випадках ми, звичайно ж, виконуємо ваше замовлення у терміни "согодні замовлення - сьогодні після 18:00/завтра до 12:00 відправлення". Але плануйте та замовляйте подарунки трохи заздалегідь. Особливо на передодні свят.

Чи є відповідність між товаром на фото та товаром, який я отримаю?

Майже завжди, у 99% випадків є повна відповідність між товаром на фото та товаром, що ви отримаєте.  Що відбувається з 1% товару, який, можливо, не буде мати відповідності?

У зв’язку з тим, що більшість наших товарів доставляється з Європи від різних постачальників, можлива заміна/оновлення упаковки деяких товарних позицій. Такі товари в описі позначаються зірочкою та текстом:


*Упаковка може відрізнятися від поточного запасу.


Також адміністрація нашої компанії лишає за собою право в окремих випадках замінити 1 (одиницю) товару в подарунковому наборі на свій розсуд та запропонувати вам товар, аналогічний за якістю, вагою, вартістю, країною виробником.

Кошик